Dubla lansare de carte

Adaugat : 24 Noiembrie 2015

Centrul de Etica si strategii are deosebita placere de a va invita la un frumos eveniment editorial ce va consta in dubla lansare de carte, in cadrul careia teologul si publicistul Stelian Gombos isi va prezenta ultimele doua carti: "Minunat este Domnul Dumnezeu in tot lucrul mainilor Sale - Culegere de articole, eseuri si studii", publicata la Editura "Magic Print", precum si "Impartasiri Spirituale" publicata la Editura "Singur".

Evenimentul se va desfasura in ziua de joi 26 noiembrie, orele 18, in str. Plantelor nr. 27, sector 2, Bucuresti.

In cadrul acestui moment cultural si spiritual vor participa, in calitate de vorbitori si invitati speciali, Parintii Profesori Dumitru Pintea - cadru didactic la Facultatea de Teologie Ortodoxa "Iustinian Patriarhul" din Bucuresti si slujitor la Biserica "Izvorul Tamaduirii" - Mavrogheni precum si Nicolae Bordasiu - slujitor la Biserica "Sfantul Silvestru" din Bucuresti.

Gazda, moderator si amfitrion al acestui eveniment va fi Domnul Gheorghe Dragomir - Presedintele Centrului de Etica si Strategii.

Va rugam sa ne confirmati participarea la contact@centruldeeticasistrategii.ro sau la telefon:0747497133.